Actueel weer Kapelle op den Bos
Laatste update: 2026-05-31 om 20:00 uur
| Temperatuur | 21.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 13:05 u |
| Minimum temp. | 17.9 °C om 03:25 u |
| Maximum temp. | 23.8 °C om 14:48 u |
| Windchill | 21.3 °C |
| Hitte index | 21.4 °C |
| Dauwpunt | 15.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | 95.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 842.0 W/m2 om 14:42 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 21:47 u |